Linia Absolute Sleek – wygładzająca

ABSOLUTE SLEEK – gama doskonałych produktów zaprojektowanych specjalnie do pielęgnacji i kontroli włosów kręconych. Dzięki formule bogatej w substancje aktywne, takie jak kaszmir i białko jedwabiu, pomagają zdyscyplinować niepokorne włosy, sprawiając, że stają się gładkie, miękkie i błyszczące.
  • SZAMPON : Innowacyjna formuła zapobiegająca puszeniu. Zawiera białko jedwabiu i kaszmir. Jest bogaty w właściwości błonotwórcze. Sprzyja odbudowie kory włosa i przywraca odpowiednie nawilżenie.

  • SMOOTH SPRAY CONDITIONER ODŻYWKA W SPRAYU: Rewolucyjna formuła pielęgnująca, która zapobiega puszeniu. Odżywka zawiera białko jedwabiu i kaszmiru. Ma działanie zmiękczające ułatwiające suszenie. Nadaje blasku, włosy stają jedwabiste w dotyku i gładkie przez długi czas.

  • SMOOTH LIFTING ODŻYWKA W KREMIE: Zawiera koncentrat białka jedwabiu i kaszmiru co daje natychmiastowy efekt antifrizz. Krem jest bogaty w głęboko odbudowujące substancje aktywne. Nadaje włosom wyjątkowo jedwabistą strukturę, dodając im objętości i blasku. Odżywia włosy suche i poddawane zabiegom fryzjerskim