Koloryzacja Passion & Color Hi-TECH

PASSION & COLOR HI-TECH

Permanentna koloryzacja oxydacyjna. (91 kolorów)

Farba z wyselekcjonowanymi nanopigmentami i formułą o niskiej zasadowości (<5%) gwarantuje uzyskanie pewnych, pożądanych i długotrwałych efektów. Chroni skórę głowy i włosy. W skład farby wchodzi biostruktura, czyli glony morskie bogate w siarczan galaktozy. Ma właściwości  przeciwutleniające a warstwa ochronna regenerująca włosy zatrzymuje keratynę. Farba zawiera w swoim składzie także gumę guar, która ma efekt przeciwstarzeniowy oraz nawilżający włosy. Składniki te gwarantują jednolitą trwałość koloru. Farba, która w 100% pokrywa siwiznę. Nadaje efekt 3D. Odcienie superrozjaśniające o mocy rozjaśniania do 5 ton. Proporcje łączenia z oxydantem: 1: 1,5 standardowe; Superrozjaśniające 1: 2. Czas ekspozycji: 10-45 minut.

Pojemność: 100ml

Do koloryzacji Hi-Tech stosujemy Oxydanty, które mają postać delikatnej i kremowej formuły na bazie naturalnych oligoelementów i olejów roślinnych. Chronią skórę głowy i włos podczas trwania zabiegu.
Aktywne składniki: naturalne komponenty, oleje roślinne.                                                                                                                Oxydant: 3%, 6%, 9%, 12%

Pojemność: 1000ml

Cart

Your Cart is Empty

Back To Shop