Xpress Therapy – rekonstrukcja

XPRESS THERAPY –  jest przeznaczony do głębokiej rekonstrukcji najbardziej zniszczonych włosów, niezależnie od tego, czy wynika to z zabiegów chemicznych, czy też z elementów atmosferycznych. Walczy z wolnymi rodnikami i zapobiega starzeniu się włosów. Poprawia strukturę włosów. Przywraca włosy do stanu witalności, elastyczności, blasku. Dzięki specjalnej formule bogatej w ceramidy, panthenol, biostrukturę i keratynę zapewnia włosom szybką, głęboką rekonstrukcję.

SZAMPON: Skład szamponu jest bogaty w ceramidy, panthenol, biostrukturę i keratynę. Głęboko odbudowuje włókna włosowe, przywraca włosom witalność, elastyczność i objętość. Przeznaczony specjalnie do włosów suchych. Nadaje efekt perlistego połysku.

Pojemność: 250ml i 1000ml

KURACJA DWUFAZOWA: OLIO + BOOSTER: Innowacyjna super szybka
terapia odbudowująca w 60 s. Składa się z 2 różnych produktów:
OLIO: Biostruktura i sole mineralne. BOOSTER: Biostruktura, keratyna i odpowiednik botoksu.

Pojemność: 12ml + 12ml

MASKA NAWILŻAJĄCA DEEP INSTANT MASK : Niezwykły krem nawilżający i odżywczy. Posiada skład bogaty w ceramidy, panthenol, biostrukturę i keratynę. Głęboko odbudowuje włókna włosowe.  Krem jest przeznaczony specjalnie do włosów suchych.

Pojemność: 250ml i 1000ml

MASKA WODNA INTENSYWNIE NAWILŻAJĄCA INSTANT WATER MASK : Innowacyjna formuła pielęgnująca w sprayu. Skład bogaty w olejek arganowy i keratynę. Szybka i głęboka odbudowa włosa. Maska ma wysoką zawartość Spiruliny Maxima o właściwościach przeciwutleniających i zwalczających wolne rodniki. Przywraca włosom witalność, elastyczność i objętość.

Pojemność: 250ml

 ELIKSIR DO PIELĘGNACJI WŁOSÓW NECTAR ELIXIR Połączenie olejków:
OLEJEK ARGANOWY Właściwości ochronne i antyoksydacyjne.
OLEJEK Z MAKADAMII Nie obciąża włosów. Nadaje większego
blasku, promienności, sprężystości bez obciążania włosów.

Pojemność: 30 x 3ml

Cart

Your Cart is Empty

Back To Shop