Color Protect – ochrona koloru

Color Protect – dzięki kwasowemu składowi PH i bogatej zawartości keratyny chroni i podkreśla kolor włosów jednocześnie odżywiając i głęboko odbudowując. Pomaga zamknąć łuski włosa, które zostały otwarte przez zabiegi chemiczne i zatrzymuje pigmenty, dzięki czemu włosy są bardziej odporne na utratę  koloru i zwiększają połysk włosów. Owocowy zapach.

SZAMPON: Kwaśne pH, bogaty w keratynę i gumę guar. Podkreśla lśniący
i błyszczący kolor farbowanych włosów. Odżywia i głęboko odbudowuje.  Pomaga zamykać otwarte łuski i zatrzymuje pigment. Formuła bez soli.

Pojemność: 250ml i 1000ml

 

WODNA MASKA ZAKWASZAJĄCA ACID WATER MASK: Innowacyjna formuła pielęgnująca do włosów farbowanych. Kwaśne pH pomaga zamykać otwarte łuski i zatrzymuje pigment. Wysoka zawartość Spiruliny Maxima. Efekt przeciwutleniający i zwalczający wolne rodniki.
Bogata w keratynę.

Pojemność: 250ml

 

AMPUŁKI OLIO REPAIR + POWER CELL: Bogate w olejki, sole czwartorzędowe i morskie substancje aktywne fito. Formuła bogata w komórki macierzyste pochodzenia roślinnego i kolagen. Silnie odbudowują włosy i nadają gęstość włóknom włosa. Nadają jedwabistego wyglądu i lekkości. Włosy stają się bardziej wytrzymałe,  sprężyste, miękkie i łatwiej się
rozczesują. Innowacyjny dodatek z efektem przeciwstarzeniowym.
Pobudzają wytwarzanie keratyny.

Pojemność: 10ml + 10ml

PIANKA CHRONIĄCA KOLOR: HYPERMOISTURE: Innowacyjna formuła
pielęgnująca bez spłukiwania. Formuła zawierająca komórki
macierzyste pochodzenia roślinnego i kolagen. Odbudowuje włókno włosa i tworzy barierę ochronną. Kwaśne pH sprzyjające zatrzymywaniu pigmentu we włosie.

Pojemność: 200ml

Cart

Your Cart is Empty

Back To Shop