Dekoloryzacja – rozjaśniacze i oxydanty

ULTRA BLONDE Puder rozjaśniający
Najnowocześniejszy, bezpyłowy kompaktowy puder do dekoloryzacji włosów. Dzięki wyselekcjonowanym niebieskim i fioletowym nanopigmentom, pozwala rozjaśnić nawet o 8 tonów przy zachowaniu maksymalnej dbałości o strukturę włosów, korygując pomarańczowo-żółte odcienie podczas rozjaśniania. Tworzy chłodne odcienie blond bez niepożądanych refleksów.

Pojemność: 500g

ULTRA BLEACH FREE AMMONIA
Organiczny puder rozjaśniający bez amoniaku
Kompaktowy bezpyłowy puder rozjaśniający. Bogaty w składniki aktywne, takie jak koenzym Q10 i witamina C, pozwala na optymalne rozjaśnienie każdego rodzaju włosów, zapewniając jednocześnie maksymalną ochronę struktury włosów i dbanie o skórę głowy. Idealny do każdej techniki: np. słonecznych refleksów. Dzięki wyselekcjonowanym niebiesko-fioletowym pigmentom pozwala na korektę odcieni żółto-pomarańczowych w celu uzyskania równomiernego rozjaśnienia.

Pojemność: 2x500g

ULTRA CARE BLEACH CREM Rozjaśniacz w kremie
Nadzwyczajny krem rozjaśniający. Nie pęcznieje, nie wysycha. Nie należy nakładać na podrażnioną skórę.

Pojemność: 250ml

OXYDANT DEVELOPER BLONDE
Specjalny, unikalny utleniacz najnowszej generacji z wyselekcjonowanymi fioletowymi nanopigmentami, które pomagają skutecznie korygować żółto-pomarańczowe odcienie i pomagają osiągnąć chłodny, nordycki odcień blondu. Polecany do mieszania z rozjaśniaczem, dekoloryzacje lub do super rozjaśniających farb z domieszką popielatego lub fioletowego koloru nr 11/1, 12/21, 12/75, ale i przy tych farbach zalecane jest wykonanie próby koloryzacji.
Ma około 33 Vol.

Pojemność : 1000ml

Cart

Your Cart is Empty

Back To Shop