Stylizacja

STYLIZACJA

PLAY2UP to gama produktów zaprojektowana do stylizacji fryzury, zarówno na włosach wilgotnych jak i suchych, nadająca ekstra objętości i blasku włosom gładkim i kręconym, maksymalna pielęgnacja.

Stylizacja Exclusive Professional dzieli się na trzy linie, kreowanie, kształt i wykończenie fryzury.

 

KREOWANIE

Ochronny spray do włosów nadający objętości:  Skuteczna ochrona termiczna z efektem utrwalenia. Nadaje objętości i chroni przed czynnikami
atmosferycznymi. Doskonały przy układaniu włosów suszarką lub lokówką.

Fluid restrukturyzujący : Płyn odbudowujący i ochronny na bazie:
Nr 1: Keratyna i argan (włosy grube).
Nr 2: Olejek z makadamii (włosy cienkie).
Nr 3: Olejek z kaktusa (włosy zniszczone).
Skutecznie działa na rozdwajające się końcówki.  Rozplątuje, tworząc film ochronny. Ułatwia rozczesywanie.

Ekologiczny spray zwiększający objętość od nasady. Zapewnia niesamowitą objętość i wzmacnia strukturę włosów od nasady dzięki specjalnemu aplikatorowi natryskowemu. Idealny do cienkich włosów. Dzięki żywicom z ekstraktów roślinnych zapewnia włosom objętość, blask i witalność.

Fluid do włosów gładkich i kręconych: Innowacyjna formuła na bazie polimerów, która zapewnia właściwość pracy z gładkimi i kręconymi włosami. Stosowany na proste włosy, zmniejsza działanie antystatyczne bez zmiany struktury i kształtu włosów, niweluje kędzierzawy wygląd. Używany z dyfuzorem, zwiększa elastyczność i pozostawia długotrwałe i zdefiniowane lok

KSZTAŁT

Bardzo mocny żel modelujący:     Żel modelujący o formule extra strong.  Utrwala wszystkie rodzaje włosów. Chroni włosy dzięki zawartości termoochronnych białek i filtrowi UV. Nadaje blasku i nie przetłuszcza.

 

Puder nadający objętość:         Proszek o natychmiastowym efekcie zwiększenia objętości.  Wykończenie fryzury, włosy pozostają miękkie, jedwabiste i lekkie. Doskonały do włosów cienkich. Efekt zmatowienia i naturalne utrwalenie.

Ondulacja organiczna: Innowacyjna, najnowocześniejsza, wolna od amoniaku i kwasu tioglikolowego. Dzięki specjalnej zawartości cysteaminy, aminokwasów obecnych w keratynie włosów i innych biologicznych pochodnych, produkty te osiągają długotrwałe zwijanie bez uszkadzania włókien łączących.

WYKOŃCZENIE

Lakier do włosów: o ekologicznej formule. Nadaje elastyczne utrwalenie bez obciążania włosów, nie pozostawia śladów na włosach. Doskonały do każdego rodzaju włosów.

Moc utrwalenia: 3, 5, 6

Lakier do włosów: Przeznaczony do każdego rodzaju stylizacji. Nie wpływa na drogi oddechowe. Nie podrażnia skóry, nie zwilża, nie powoduje obciążenia i łatwo usuwa się przy czesaniu.

Moc utrwalenia: 5, 5, 6

Cart

Your Cart is Empty

Back To Shop