Lifting witaminowy – BOTOX

FUSION & CO BOTOX – Lifting witaminowy – jest przeznaczony do włosów, które wymagają regeneracji, odżywienia i nawilżenia. Kwas hialuronowy, który głęboko nawilża,posiada zdolność do utrzymania wody większej niż jego masa własna. Keratyna jest budulcem nawilżającym, który naprawia strukturę i warstwę ochronną włókien uszkodzonych chemicznie a także przez czynniki atmosferyczne, fizyczne. Olej arganowy jest przeciwutleniaczem pochodzącym z drzewa arganowego z Maroka. Chroni on włosy przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych a włosy dzięki niemu stają się lśniące i sprężyste. Połączenie tych składników wyrównuje gospodarkę wodną we wnętrzu włosa.

SZAMPON K1:  rewitalizujący z keratyną o olejem arganowym, który dzięki kompleksowi witamin z oleju arganowego i białka keratyny odżywia, naprawia, nawilża i chroni włosy nadając im miękkość, elastyczność i połysk.

Do profesjonalnego użycia.

Pojemność: 1500ml

MASKA K2: MIRACLE MASK KERATINA & ARGAN OIL  K2:  Maska z keratyną i olejem arganowym:  Rewitalizująca maska o przedłużonym działaniu, która dzięki kompleksowi witamin z oleju arganowego i białka keratyny głęboko odżywia, naprawia, nawilża i chroni włosy nadając im miękkość, elastyczność i połysk.

Pojemność: 500ml i 1500ml

AMPUŁKI EFEKT BOTOXU K3: OLEO MINERAL KERATINA & ARGAN OIL K3 :Olej złożony z soli mineralizujących, wosku amonowego i bazy emulgatora typu kationowego. Stosowany na wilgotne włosy, jego aktywne składniki natychmiast wypełniają strukturę włosa, wywołują restrukturyzację uszkodzonych ich części. Zaleca się stosowanie go szczególnie przed i po koloryzacji i dekoloryzacji, chroniąc włosy przed tymi zabiegami. Wysoka moc zmiękczająca ułatwia suszenie i stylizację, nadaje połysk i miękkość, jest również doskonała jako środek przeciwłupieżowy.

Pojemność: 20 x 12ml

OLEJEK K5 PURE ARGAN & MACADAMIA OIL K5 : Głęboko odżywiający olejek, który dzięki cennym właściwościom oleju arganowego odżywia, nawilża i chroni włosy bez ich przeciążania, nadając im połysk, świetlistość i elastyczność już od pierwszego zastosowania.

Pojemność: 150ml

Cart

Your Cart is Empty

Back To Shop